Start Aktualności firmowe Placówkom służby zdrowia i nie tylko rozdaliśmy około tysiąca przyłbic ochronnych
Placówkom służby zdrowia i nie tylko rozdaliśmy około tysiąca przyłbic ochronnych

Placówkom służby zdrowia i nie tylko rozdaliśmy około tysiąca przyłbic ochronnych

146
0

Warto pomagać!

Minęło już parę miesięcy odkąd rozpoczęliśmy produkcję samoprzylepnych maseczek, zaczęliśmy oferować także przyłbice ochronne z certyfikatem CE. Te ostatnie w pierwszej kolejności trafiły do pracowników Etisoftu i placówek służby zdrowia walczących z koronawirusem. Także do personelu laboratoriów, centrów krwiodawstwa i krwiolecznictwa oraz strażaków.

Bardzo nas cieszy, że spotkały się one z tak dobrym przyjęciem. Zebraliśmy od Was sporo pochwał i rekomendacji, którymi chcemy się podzielić. Bez wątpienia stworzyliśmy produkt, który idealnie trafił w Wasze potrzeby i zapewnia Wam bezpieczniejszą pracę.

Podsumowanie naszej akcji charytatywnej wygląda imponująco:

  • 200 przyłbic przekazaliśmy do Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach
  • 100 – Szpitalowi Rejonowemu im. dr Józefa Rostka w Raciborzu
  • 60 – za pośrednictwem Etisoft Warszawa trafiło do szpitala przy ul. Szaserów w Warszawie, a 50 do szpitala w Grodzisku Mazowieckim
  • Etisoft Kraków do Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, z którymi ściśle współpracuje przekazał 70 przyłbic
  • Etisoft Czechy: 60 – przyłbic dla szpitala w Bohuminie, 30 szt. – Szpital Orlova, Klinika Ostrawa – 60 szt., Służba ratunkowa regionu morawsko-śląskiego w Ostrawie – 20 szt.
  • Marcin Kosicki z naszego poznańskiego oddziału postawił na pomoc mundurowym. W rezultacie przekazał 40 przyłbic zawodowym strażakom w Świebodzinie, a 20 OSP w Mostkach. Ci ostatni organizują świetną akcję, rozwożąc żywność, rękawiczki i maski okolicznym seniorom.
  • Orsi Bajusz z Etisoft Węgry – 100 sztuk przyłbic za jej pośrednictwem trafiło do lokalnego szpitala w Budaorsi.

Nasze przyłbice ochronne z certyfikatem CE trafiły także do:

  • Śląskiego Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. J. Ziętka w Ustroniu
  • szpitala spółki Vito-Med przy ul. Radiowej w Gliwicach
  • Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia.

W akcję zaangażował się także nasz kolega Dawid Janecki, który w ramach swej wędkarskiej pasji realizuje się w Etisoft Fishing Team. Godne uwagi jest, że pasję łączy z działalnością charytatywną. – Biorąc pod uwagę obecnie panującą sytuację epidemiologiczną musieliśmy pomóc tym, którzy ryzykują swoje zdrowie i życie pomagając nam wszystkim! – podkreśla Dawid.
Dzięki kooperacji firmy EC Logistic i Etisoftu – sponsorów Dawida – nasz kolega przekazał produkowane przez nas przyłbice do szpitali, ratownictwa medycznego, oddziału krwiodawstwa oraz pracowników oświaty.

Opinie użytkowników o przyłbicach ochronnych Etisoft

Mamy spory odzew od pracowników obdarowanych placówek. W związku z tym prezentujemy wybrane opinie:

Pani Kasia, pielęgniarka zabiegowa ze Szpitala Miejskiego nr 4 przy ul. Zygmunta Starego w Gliwicach.

przyłbice ochronne Etisoft

 

Anna Gil, prezes Vito-Med Sp. z o.o.

Samoprzylepne maseczki ochronne i przyłbice testował personel fizjoterapeutów podczas pracy z pacjentami oddziału rehabilitacji neurologicznej hospitalizowanymi w szpitalu Vito-Med Sp. z o.o. przyłbice ochronne etisoft

Samoprzylepna maseczka ochronna jest prosta do założenia, nie powoduje ucisku czy otarć za uszami, a przede wszystkim nie zsuwa się z nosa i ust. Ogranicza to znacznie odruch dotykania i poprawiania maski, więc redukuje możliwość przeniesienia zakażenia. Nie obserwowaliśmy złej tolerancji skóry na użyty klej, również jej usuwanie nie powodowało dyskomfortu nawet u mężczyzn z zarostem. Maski były używane przez kilka godzin i doskonale się trzymały. Samoprzylepne maseczki ochronne są doskonałą alternatywą dla personelu medycznego.

Przyłbice są wykonane z bardzo dobrego materiału, nie powodują ucisku głowy, nie ocierają czoła a widoczność jest bardzo dobra, co jest istotne w wykonywaniu czynności medycznych przez personel medyczny.

 

Pracownicy pogotowia w Pyskowicach

W imieniu użytkowników przyłbic ochronnych firmy Etisoft w Wojewódzkim Pogotowiu Ratunkowym w Katowicach, Stacja w Pyskowicach chciałbym podziękować za tak wspaniały sprzęt.
Przyłbice są bardzo lekkie i elastyczne co bardzo ułatwia codzienną pracę. Są praktycznie niewyczuwalne na czole.
Wyprofilowana folia ochronna stanowi doskonałą barierę dla wszelkiego rodzaju wydalin i wydzielin. Jej przejrzystość jest na znakomitym poziomie, co w żaden sposób nie utrudnia widoczności.
Dodatkowym atutem przyłbicy jest możliwość uniesienia części twarzowej, co niewątpliwie podnosi jej walory eksploatacyjne. Tworzywo przeznaczone do wykonania przyłbicy jest odporne na ogólnie dostępne środki dezynfekcyjne.
Gorąco wszystkim polecamy stosowanie przyłbic firmy Etisoft. 

przyłbice ochronne etisoft

 

Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia

Takie gesty dodają energii i zapału do wykonywania ciężkiej pracy w laboratorium. Nasi pracownicy z dużym poświęceniem każdego dnia podejmują walkę z koronawirusem. Wszystko w trosce o dobro mieszkańców naszego regionu. 

Takie opinie nam też dodają energii do działania i chęć niesienia pomocy. To my Wam dziękujemy!

Na zakończenie przypominamy jednocześnie, że produkowane przez Etisoft przyłbice posiadają Certyfikat CE oraz CIOP (Centralnego Instytutu Ochrony Pracy). Zainteresowani mogą kupić tak przyłbice, jak i samoprzylepne maseczki ochronne w naszym sklepie internetowym.

Reasumując, jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące obu produktów napisz lub zadzwoń: epp@etisoft.com.pl; 32 332-80-64.

(146)

Joanna Heler-Kończakowska Wieloletnia dziennikarka „Dziennika Zachodniego”, absolwentka politologii Uniwersytetu Śląskiego. W Etisofcie pracuje w dziale marketingu odpowiadając za komunikację. Wierzy w prawdziwość słów Napoleona: „Bardziej boję się trzech gazet niż trzech tysięcy bagnetów”. Miłośniczka słowa pisanego pod każdą postacią i tropicielka słownych absurdów, czas w sklepie potrafi spędzić na lekturze treści… etykiet. Zimą jeździ na nartach, latem pozostaje przy kijkach do nordic walking.
Poczekaj!
Są tematy, które Cię interesują?
Napisz do nas - nasi eksperci podzielą się swoją wiedzą w kolejnych artykułach.
Będziesz dostawał nowe artykuły pisane przez naszych ekspertów na swój adres mailowy!


×
Poczekaj!
Są tematy, które Cię interesują?
Napisz do nas - nasi eksperci podzielą się swoją wiedzą w kolejnych artykułach.
Będziesz dostawał nowe artykuły pisane przez naszych ekspertów na swój adres mailowy!


×
Wait!
There are topics that interest you?
Write to us - our experts will share their knowledge in future articles.


×
Wait!
There are topics that interest you?
Write to us - our experts will share their knowledge in future articles.


×
Dołącz do naszych czytelników!
Będziesz dostawał nowe artykuły pisane przez naszych ekspertów na swój adres mailowy!


×
Join the group of our readers!
You will receive new articles written by our experts directly to your email address!


×