Start Z branży Rynek AutoID – spotkanie partnerskie Honeywell
Rynek AutoID – spotkanie partnerskie Honeywell
0

Rynek AutoID – spotkanie partnerskie Honeywell

195
0

Nowości w AutoID

W Budapeszcie odbyło się (6-8 maja br.) regionalne spotkanie partnerskie firmy Honeywell – jednego z największych na rynku dostawców rozwiązań systemów AutoID. Etisoft znalazł się w gronie kilkudziesięciu kluczowych partnerów tego producenta w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
Trzy dni prezentacji i intensywnych rozmów to czas, który pozwolił nam na pogłębienie wiedzy produktowej oraz wymianę doświadczeń z uczestnikami, które w przyszłości pozwolą nam precyzyjnie zaspokoić potrzeby użytkowników końcowych w zakresie urządzeń AutoID.


spotkanie partnerskie Honeywell

Wśród nowości produktowych warto zwrócić uwagę na kilka poniższych pozycji:

Mobility Edge™ – platforma sprzętowa i programowa

Mobility Edge™ to zunifikowana platforma sprzętowa i programowa opracowana przez Honeywell dla komputerów przenośnych. Jego zaletą jest przede wszystkim to, iż tylko Mobility Edge™ gwarantuje wsparcie do systemu Android R, zapewniając tym samym najdłuższy cykl bezpieczeństwa na rynku.

Mobility Edge

Z pewnością system Android stał się standardem w przemyśle. Mobility Edge™ zapewnia spójność w urządzeniach nowej generacji, ułatwiając tym samym użytkownikom zarządzanie urządzeniami, ich wymianę i wdrażanie aplikacji systemowych.
Jednym z najnowszych produktów Honeywell opartych o platformę Mobility Edge™ jest terminal Dolphin CK65. To następca popularnych na rynku terminali CK3R oraz CK3X, tym razem już z systemem Android.

 

Honeywell - terminale danych

Kompatybilność akcesoriów, zbliżone gabaryty oraz takie same klawiatury fizyczne sprawiają, że migracja ze starych modeli staje się wyjątkowo łatwa i przystępna ekonomicznie dla użytkowników. Większy dotykowy wyświetlacz o przekątnej 4’’ to czytelne menu i mniejsze ryzyko pomyłki operatora. Czytelny wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia sprawia, że urządzenie można wykorzystywać w niemal każdych warunkach. Udoskonalone w nim zostały moduły skanujące 1D / 2D oraz niezawodny moduł dalekiego zasięgu. Z pewnością sprawdzi się on w magazynach wysokiego składowania.

Terminal Dolphin CK65
Kolejną nowością produktową opartą o platformę Mobility Edge™ jest komputer Thor VM1A. Komputery montowane na wózkach widłowych są niezbędnymi narzędziami w codziennej pracy w magazynach czy zakładach produkcyjnych.

 

Komputer Thor VM1A

Stworzony z myślą o pracy w trudnych warunkach Thor VM1A wyposażony został w potężny procesor Qualcomm® 660, łączność 2×2 MIMO WLAN, zintegrowaną klawiaturę oraz duży 8’’ dotykowy ekran. W związku z tym jest on czytelny zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dostępny jest również opcjonalnie odmrażacz ekranu – do użytku w chłodniach.

Skanery ręczne Honeywell

W kategorii skanerów ręcznych Honeywell zaprezentował uniwersalny czytnik serii XenonTM XP 1950. Zawiera on moduł skanujący siódmej generacji sprawdzonej technologii obrazowania. Ponadto kamerę 1-megapixeli i procesor 800 MHz. Z pewnością zapewnia to najlepszą w swojej klasie czytelność nawet uszkodzonych kodów kreskowych. Reasumując, kompatybilność wsteczna z akcesoriami czytników Xenon 1900 sprawia, że wymiana na nowe modele nie obciąża znacząco budżetu użytkownika.

 

skanery ręczne Honeywell

Przemysłowe drukarki serii PX940

Ostatnią zaprezentowaną nowością były nowe, przemysłowe drukarki serii PX940. Innowacyjna konstrukcja urządzenia umożliwiła zastosowanie weryfikatora kodów zintegrowanego z mechanizmem drukującym. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymujemy przede wszystkim urządzenie w kompaktowej obudowie, eliminując ryzyko nieumyślnego uszkodzenia weryfikatora w trakcie pracy. W rezultacie weryfikacja kodów w standardzie ISO tuż po wydruku to gwarancja bezbłędnych wydruków. Także bezpieczeństwo odczytu kodów w kolejnych procesach.

 

przemysłowe drukarki serii PX940

Jeśli zainteresowały Cię opisane przez nas rozwiązania z oferty Honeywell – zapraszamy do kontaktu.

(195)

Marek Gaweł Produkt manager w zakresie urządzeń automatycznej identyfikacji w Dziale Rozwoju Produktu. Posiada kilkuletnie doświadczenie w przemyśle. Marek ukończył Katowicki Uniwersytet Ekonomiczny. Prywatnie jest wielkim entuzjastą piłki nożnej, uwielbia jeździć na rowerze. Do jego pasji nalezy też historia rodzinnego Bytomia.
Poczekaj!
Są tematy, które Cię interesują?
Napisz do nas - nasi eksperci podzielą się swoją wiedzą w kolejnych artykułach.
Będziesz dostawał nowe artykuły pisane przez naszych ekspertów na swój adres mailowy!


×
Poczekaj!
Są tematy, które Cię interesują?
Napisz do nas - nasi eksperci podzielą się swoją wiedzą w kolejnych artykułach.
Będziesz dostawał nowe artykuły pisane przez naszych ekspertów na swój adres mailowy!


×
Wait!
There are topics that interest you?
Write to us - our experts will share their knowledge in future articles.


×
Wait!
There are topics that interest you?
Write to us - our experts will share their knowledge in future articles.


×
Dołącz do naszych czytelników!
Będziesz dostawał nowe artykuły pisane przez naszych ekspertów na swój adres mailowy!


×
Join the group of our readers!
You will receive new articles written by our experts directly to your email address!


×