Start Ekspert radzi Drukarki etykiet marki TSC – teraz w ofercie Etisoft
Drukarki etykiet marki TSC – teraz w ofercie Etisoft

Drukarki etykiet marki TSC – teraz w ofercie Etisoft

589
0

Drukarki etykiet cenowych, inwentaryzacyjnych i wielu innych

 

Oferta sprzedawanych przez Etisoft drukarek etykiet poszerzyła się ostatnio o modele firmy TSC. Ta tajwańska firma od ponad 20 lat jest jednym z głównych producentów drukarek kodów kreskowych na świecie. Z własnym centrum produkcyjnym wytwarza ich ponad 200 tys. rocznie zarówno pod marką własną, jak i OEM. Drukarki etykiet TSC wyróżniają się przyjazną dla użytkownika konstrukcją oraz niezrównaną trwałością. Etisoft stając się dystrybutorem drukarek TSC i świadcząc usługi autoryzowanego serwisu poszerza tym samym swoją ofertę o przystępne cenowo modele.

 

Są trwałe, wytrzymałe i mają aż dwa lata gwarancji

Do tego dodajmy wytrzymałość, niezawodność, łatwość obsługi i bardzo niską awaryjność drukarek TSC. Dowodem na to są aż 24 miesiące gwarancji na drukarkę oraz 12 miesięcy gwarancji na głowicę i akcesoria.

Szerokie portfolio drukarek etykiet TSC sprawia, że każdy spośród użytkowników znajdzie właściwy dla swoich potrzeb produkt, zarówno spośród drukarek biurkowych, jak i przemysłowych.

Dzięki nim wydrukujesz:

  • etykiety cenowe,
  • etykiety ostrzegawcze,
  • etykiety identyfikacyjne,
  • etykiety inwentaryzacyjne i wiele innych.

 

Drukarki TSC

Jaką drukarkę etykiet wybrać: mobilną, czy biurkową?

Drukarki biurkowe o szerokości 2 lub 4 cali umożliwiają druk termiczny, bądź termotransferowy. Seria TDP-324W to doskonałe narzędzie do drukowania opasek identyfikacyjnych na rękę. Dzięki kompaktowej obudowie zajmują niewiele miejsca na biurku, a zarazem pomieszczą popularne na rynku rolki opasek.

 

 

drukarka TSC TDP225W

 

Seria TX200 oferuje użytkownikom znacznie większe możliwości druku niż jakakolwiek inna drukarka tej klasy. Do dyspozycji mamy głowicę standardową 203dpi, 300dpi oraz aż 600dpi pożądaną przy drukowaniu najmniejszych etykiet do oznaczeń elektronicznych. Kolorowy wyświetlacz LCD z polskim menu oraz dostępne interfejsy komunikacyjne sprawiają, iż urządzenie może pracować w trybie wolnostojącym – bez konieczności stałego podłączenia do komputera.

 

 

TSC TX200

 

Podobnie jak w przypadku wszystkich drukarek TSC, seria TX200 ma wbudowany język programowania TSPL-EZ, w pełni wspierający popularne na rynku standardy drukarek Eltron® oraz Zebra®. TSPL-EZ jest ponadto wyposażona w wewnętrzne skalowalne czcionki TrueType (na bazie silnika czcionek Monotype®), które zazwyczaj są dostępne wyłącznie w droższych drukarkach.

Seria drukarek mobilnych Alpha umożliwia druk termiczny dokumentów, pokwitowań lub etykiet wszędzie tam, gdzie jesteś. Komunikacja bezprzewodowa w standardzie Bluetooth® lub 802.11 a/b/g/n ułatwia integrację produktu z istniejącymi systemami użytkownika.

 

Drukarki przemysłowe TSC: dokładny druk i wysokie nakłady etykiet

 

Drukarki przemysłowe wyposażone zostały w najnowocześniejszą technologię gwarantującą precyzyjny druk nawet 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Dostępne rozdzielczości to 203dpi, 300dpi oraz 600dpi. Natomiast interfejsy komunikacyjne to USB, RS232, LPT, Ethernet, WiFI, Bluetooth, GPIO (port wejść/wyjść cyfrowych), USB Host, Micro-SDCard. Mają wbudowany zegar czasu rzeczywistego RTC. Interpreter BASIC znajduje się w standardzie.

Seria TTP-286MT umożliwia druk o szerokości maksymalnie 8’’. Wyróżnia się najlepszym na rynku stosunkiem ceny do jakości wśród szerokoformatowych drukarek termotransferowych.

TSC TTP-286MT

 

Seria MX240P ma mocną konstrukcję z odlewu aluminiowego na potrzeby wysokonakładowego drukowania etykiet najwyższej jakości.

 

TSC MX240P

 

Pomimo zastosowania płaskiej głowicy drukującej jest jedną z najszybszych drukarek dostępnych na rynku. Maksymalna prędkość druku to 457 mm (18’’)/sekundę. Opcjonalnie dostępny port GPIO umożliwia łatwą integrację z liniami produkcyjnymi oraz realizację druku wyzwalanego przyciskiem bez użycia komputera.
Dzięki aplikacji etiLABEL obsługującej wszystkie modele drukarek TSC, użytkownik w łatwy sposób stworzy samodzielne stanowisko druku. Wyświetlenie etykiety przed drukiem na wyświetlaczu LCD eliminuje możliwość pomyłki przez operatora.

Klikając w poniższy link zapoznasz się z możliwościami drukarki TSC z oferty Etisoftu.

 

Do standardowej konfiguracji drukarek MX240P użytkownik może podłączyć czytnik kodów kreskowych 1D lub 2D. W ten sposób drukarka może weryfikować czytelność kodów na etykiecie bezpośrednio po druku (RAP – Read After Print).

Jak to działa?

 

 

Podsumowując: drukarki etykiet TSC to rozwiązanie przystępne cenowo i sprawdzające się w wielu różnych branżach i różnych potrzebach znakowania i identyfikacji. Ich mocną stroną jest niewątpliwie bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Jeśli dodamy do tego wysoką wydajność i niezawodność zyskujemy urządzenie w istotny sposób usprawniające naszą pracę i zgodne z motto firmy: „TSC – mądrzejszy wybór”.

(589)

Marek Gaweł Produkt manager w zakresie urządzeń automatycznej identyfikacji w Dziale Rozwoju Produktu. Posiada kilkuletnie doświadczenie w przemyśle. Marek ukończył Katowicki Uniwersytet Ekonomiczny. Prywatnie jest wielkim entuzjastą piłki nożnej, uwielbia jeździć na rowerze. Do jego pasji nalezy też historia rodzinnego Bytomia.
Poczekaj!
Są tematy, które Cię interesują?
Napisz do nas - nasi eksperci podzielą się swoją wiedzą w kolejnych artykułach.
Będziesz dostawał nowe artykuły pisane przez naszych ekspertów na swój adres mailowy!


×
Poczekaj!
Są tematy, które Cię interesują?
Napisz do nas - nasi eksperci podzielą się swoją wiedzą w kolejnych artykułach.
Będziesz dostawał nowe artykuły pisane przez naszych ekspertów na swój adres mailowy!


×
Wait!
There are topics that interest you?
Write to us - our experts will share their knowledge in future articles.


×
Wait!
There are topics that interest you?
Write to us - our experts will share their knowledge in future articles.


×
Dołącz do naszych czytelników!
Będziesz dostawał nowe artykuły pisane przez naszych ekspertów na swój adres mailowy!


×
Join the group of our readers!
You will receive new articles written by our experts directly to your email address!


×